Search
  • Sindija Tabaka

Kopā būšana un mērķi


Mani vienmēr ir pievilkusi sievišķā maģija. Mātišķums, tā lielā enerģija un spēks dzemdībās un pēcdzemdību posms, kad māmiņa un viņas partneris iemīlas savā jaundzimušajā mazulī. Veido saikni, pierod un iepazīst viens pie otra. Neesmu ne brīdi šaubījusies par to, vai esmu izvēlējusies īsto ceļu ....

Mani bērni un dūlošana iedvesmoja šim tetovējumam. Ar dziļu un patiesu nozīmi.

Esmu tik priecīga, ka man bija iespēja būt kopā ar tieši šīm meitenēm dūlu (doula) apmācību kursos. Liels paldies arī pasniedzējām - Jesse Remer un Soffía Bæringsdóttir.

Mazliet neticama sajūta - mēs atvadījāmies. Es ceru, ka uz neilgu laiku un sapņi par kopīgām pasēdēšanām ar aromātisku kafiju nepaliks tikai sapņi, tikai tuvākās nākotnes plāni. Lai nu kā, pāris meitenes nu jau ir bērniņa gaidībās. Kā nu ne! Pēc visām šīm sarunām man pašai bija milzīga vēlme iziet vēlreiz cauri šiem posmiem - gaidīšanas laiks, dzemdības un pēcdzemdību posms, tikai ar jaunām zināšanām, sevišķi zinot, ka tagad man ir vesels dūlu pulciņš atbalstam....

Šobrīd dūlām Islandē ir kur tiekties, lai veidotu vienu veselu kopienu, jeb organizāciju. Pagaidām mums ir tikai mājas lapa, kur ir pliki vārdi un uzvārdi rindiņā. Apskaties sarakstu - http://www.doulur.is/finna-doulu.html Vai tas Tev ko izsaka? Kā lai jaunā māmiņa, vai pāris , izvēlas dūlu, kuras vārdu pirms tam nekad nav dzirdējusi. Uz labu laimi apzvanīt 21 cilvēku? Skan ne visai aizraujoši... Plānojam arī atjaunot mājas lapu, nelieli apraksti par katru no mums būtu tieši laikā, lai radītu kaut nelielu iespaidu par to, kas par cilvēku mēs katra esam. Mērķis mums visām viens - atbalstīt ģimeni. Un kopā šo mērķi sasniegt ir daudz vieglāk. Tāpēc pašām mums katrai ir jāpieliek pirksts, katrs mazais solītis, mazais darbiņš, lai izveidotos, kas liels un grandiozs.. Aktīvam vulkānam nevar redzēt aktivitāti zem zemes, līdz pašam izvirdumam.

Tā pat vēlos savus mīļos lasītājus painformēt, ka ceļā uz publicēšanu ir vēl pāris raksti, es nekur nepazudīšu. Rakstāt man droši, ļoti interesē par ko jūs vēlaties dzirdēt vēl, un vai jūs vēl gribētu tamlīdzīgus rakstus. Par mani pašu. :)

Sindija


18 views0 comments