Search
  • Sindija Tabaka

Katras dzemdības ir unikālas. Un katra sieviete ir pelnījusi cieņu.


Dzemdības - tas ir normāls, fizioloģisks process, kurš VAR NORITĒT bez sarežģījumiem un komplikācijām vairums sievietēm un mazuļiem. 

Pētījumi norāda, ka lielākai daļai sieviešu, kurām grūtniecība norit labi , ir vismaz VIENA medicīniska manipilācija dzemdību laikā. 

Tā pat arī standarta procedūras tiek pielietotas pārāk bieži, kas var izjaukt dabīgo dzemdību gaitu. 

Šobrīd tiek uzstādītas jaunas rekomendācijas globālā mērogā, medicīniskajā  palīdzībā izmantot pēc iespējas mazāk medecīnisku iejaukšanos VESELĀM GRŪTNIECĒM! 

1.Dzemdību stimulācija tiek veicināta  tāpēc, ka dzemdības, bez iemesla neiet tik ātri uz priekšu.

Dzemdību kakla pārvēršana pirmajā dzemdību fāze nav attaisnojama! Daudzām sievietēm vienkārši nav iespējams sasniegt 1cm\1h . Šāda iejaukšanās var veicināt nelabvēlīgu iznākumu. Katras dzemdības ir unikālas, un katrām ir savs ritms. 

2.Katras dzemdības ir unikālas.

Vajadzētu izslēgt nevajadzīgu medicīnisku iejaukšanos, ja mamma un mazulis dzemdībās jūtas labi. Tas ir - var arī mazuli neņemt tūlīt nost no mammas nost, lai  novērtētu pēc Apgara skalas. Tas var pagaidīt. 

3.Katrai sievietei ir tiesības saņemt atbalstu no tās personas, kuru viņa ir izvēlējusies.

Tā pat sievietei ir tiesības izvēlēties sev piemērotākās pozas kontrakciju laikā! Kā arī saprotamiem paskaidrojumiem no personāla, kas notiek ar mammu un mazuli. Ar cieņu pret sievieti. 

Tulkots no @mamala 

https://www.facebook.com/mamalaonline/ 


30 views0 comments