Search
  • Sindija Tabaka

Atklāj savas zemapziņas bēniņus


Gaidot pasaulē ienākam mazuli, bieži gatavojam viņam speciālu istabu, vai stūrīti mūsu pašu istabā. Sevišķi jaunās māmiņas, neilgi pirms dzimšanas sajūt kādu īpašu enerģijas uzplūdumu, kad ir vēlme visu samazgāt, tai skaitā grīdas, logus, pārlocīt gaidamā mazuļa drēbītes kumodītē. Ligzdas vīšanas sindroms - lielisks laiks, lai atbrīvotos no vecām, nevajadzīgām lietām un iegādātos vietā jaunas. Paldies, ka iegriezies manā blogā! Iesākoties jaunam gadam daudziem ir jaunas apņemšanās. Nomest svētkos uzēstos kilogramus, atbrīvoties no kādiem krāmiem, vai varbūt pat cilvēkiem...

Vai esi iedomājusies, ka šādu kārtību nepieciešams ieviest arī prātā? Vai gadījumā mūsu prāts nav vienlīdz svarīgs, varbūt pat svarīgāks par materiālām vērtībām? Tava prāta stāvoklis tiešā veidā ietekmēs Tavu dzemdību gaitu.

Dzemdības ir laiks, kad tu kaila stājies priekšā pati sev. Tas nozīmē, ka radībās esi ne tikai kaila fiziski, taču arī dziļi dvēseliskā nozīmē. Piecas minūtes vēlāk, kad radības jau sākušās Tu būsi tas pats cilvēks, kas biji iepriekš. Tā pati Anna, tā pati Aija, tā pati Sanita vai Kristīne. Gan pēc tekošajām piecām minūtēm, gan stundas. Tavi ieradumi, uzvedība un tas, kā Tu uztvēri pasauli pirms tam, uztversi arī pēc stundas. Netkarīgi kādas lomas dzīvē esi pieņēmusi, kādas raizes Tevi nomāc vairāk. Tas, ka visi būsiet saspiesti mazā istabiņā, vai arī Tev ir svarīgi, lai mazuļa rāpulīši būtu iegādāti jauni veikalos, varbūt Tev tas nav nemaz svarīgi un labprāt pieņem lietotu drēbīšu piedāvājumus. Galvnenas taču ir fakts, vai māmiņa ir pavisam mierīga, vai kļuvusi par nervu kamolu, kurš tulīt,tulīt uzsprāgs katru reizi, kad parādās kāda nervu kutinoša situācija. Tieši tā māmiņas dzīves pieeja lemj par to, vai mazulis apkārtējo pasauli pieņem kā drošu vietu, vai nē. Nav labāka laika, lai ieviestu prātā ģēnerāltīrīšānu. Reizēm no augšas nolemto pārmaiņu laikā, ir daudz vieglāk attīstīties un pieņemt ko jaunu. Grūtniecība ir viena liela iespēja sievietes dzīvē.

Dzemdējam tā pat kā dzīvojam, īsak sakot. Ja gandrīz katrā grūtā dzīves situācijā meklē atbalstu pie partnera, vai labas draudzenes, visticamāk , ka arī dzemdībās meklēsi atbalstu. Ja pie mazākajām galves sāpēm meklē medikamentus, visticamāk , ka arī dzemdībās reaģēsi līdzīgi. Ja pie grūtas situācijas vai pārdzīvojumiem vēlies pabūt viena, cilvēku klātbūtne dzemdībās Tev var traucēt.

Radības ir Tavas dzīves turpinājums, aizvien būsi tas pats cilvēks, tikai vienu lielu soli tuvāk savam mazulim! Lieliski ir tas, ka cilvēka psihe ir dinamiska, spējīga mācīties un atrisināt pat visgrūtākos jautājumus, gan problēmas.


20 views0 comments